שירות ותחזוקה

שירות ותחזוקה

ר.א תיקון ציוד בניה בע"מ מבית קבוצת ר.א. מתמחה בהרכבה, פירוק, תיקון, תחזוקה ואספקה של חלפים מקוריים לעוגרני צריח ומספקת ללקוחותיה שירות מלא בפריסה ארצית לעגורנים מבית JASO וכן לעגורנים מבית POTAIN הצרפתית הממוקמים בפרויקטים בכל רחבי הארץ.

מערך השירות הטכני של החברה, המונה כ – 15 צוותים בפריסה ארצית, מורכב מעובדים מקצועיים המוסמכים לטפל בעגורני צריח, מנוהל על ידי מנהל מחלקת השירות בצורה מקצועית ומתחייב לתת מענה במהירות וביעילות. החברה שמה דגש על נושא השירות ללקוח ומאמינה כי שירות איכותי מקצועי הוא המפתח להובלת הענף ובטיחותו בישראל.

צוותי הטכנאים, החשמלאים, המסגרים וצוותי הפירוק וההרכבה מוכשרים לטפל בתקלות דחופות ובמהירות וכן בתחזוקה שוטפת של העגורנים הפזורים בפרויקטים השונים.

הניסון והידע הרבים שנצברו בחברה וכן הציוד החדשני בו נעשה שימוש בחברה, מאפשרים לצוותים לתת מענה לכל פתרון ובעיה בשטח, ובמקרה הצורך גם לטפל בתקלות מורכבות יותר באתר החברה.

בנוסף, חברת ר.א מציעה שירותי שיפוץ עגורנים תקופתי למנופים השונים במקרה הצורך, וכך מבטיחה את עמידותם, כמו גם את רמת הבטיחות שהם מספקים לעובדי הפרויקטים השונים, לאורך שנים רבות.